zdrowych świąt

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Amannn
zaufany użytkownik
Posty: 4627
Rejestracja: pn sie 17, 2020 3:54 pm

Re: zdrowych świąt

Post autor: Amannn »

Ty jesteś trollem. To jest forum o schizofrenii. Leki na schizofrenie skurczaja penisa. Pytania wiec o ile są jak najbardziej na miejscu.
Awatar użytkownika
FreshEscape
bywalec
Posty: 1530
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:07 am
płeć: mężczyzna

Re: zdrowych świąt

Post autor: FreshEscape »

Amannn pisze: pn gru 26, 2022 2:22 pm Ty jesteś trollem. To jest forum o schizofrenii. Leki na schizofrenie skurczaja penisa. Pytania wiec o ile są jak najbardziej na miejscu.
A co cie to rusza, czy leki ci zmiejszą penisa czy nie. Nigdy kobiety nie miałeś, nie masz i mieć nie będziesz. Zeby jej imponować swoim pytongiem. Poza tym już kultura starozynej grecji wyznawała ze im mniejszy pytong tym lepiej. Duży zaganiacz to cecha barbarzyńców. I bądż pewny zby duży fiutek w zwiazku, jak już zrobisz dziecko to ogromny dyskomfort dla partnerki i w efekcie brak ochoty na seks... Ale co prawiczek możę wiedziec o relacjach seksualnych ?
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: zdrowych świąt

Post autor: Catastrophique »

Amannn pisze: pn gru 26, 2022 12:28 am A co chomiczek kluseczka nie daje sibą rządzić i ugryzł cię w jaja. Lepiej przyznaj się o ile ci się skurczył członek na lekach?
To raczej w Twoim przypadku - nie uzywany narząd zanika xD. Bo masturbacja sie nie liczy ;).
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Amannn
zaufany użytkownik
Posty: 4627
Rejestracja: pn sie 17, 2020 3:54 pm

Re: zdrowych świąt

Post autor: Amannn »

Katastrofa pytanie było ile. Widać sporo jak nie chcesz odpowiedzieć wprost. Ciekawe ile biednemu chomiczków ubyło. Po co i…to dajesz mu psychotropy?
Awatar użytkownika
Catastrophigłupek
bywalec
Posty: 537
Rejestracja: ndz gru 10, 2023 1:08 pm
Status: Upośledzony

Re: zdrowych świąt

Post autor: Catastrophigłupek »

Januszek BUC roku 2023 :icon-mrgreen:

Januszek jest uzależniony od evotu i odejść nie pitrafi ten przygłupi cfok :angelic-green:

Januszek jest tylko jeden bo tak głupi ludzie nie rodzą się często buhahaha buraku
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. |"I do not fear for You are with me" | Semper in altum
ODPOWIEDZ

Wróć do „życzenia i pozdrowienia”